O nás

Lidé

MUDr. Kateřina Krúpová:  vystudovala LF UK, obor stomatologie (atestace 1. stupně, licence ČSK k výkonu soukromé lékařské praxe). Pracovala na stomatologické klinice LF UK Praha, dále externě na dentoalveolární stomatochirurgii v GHC Praha a ECS Praha. Soukromou praxi provozuje od roku 2006.

Hana Hodková: zdravotní sestra s certifikací opravňující provádění dentální hygieny.

Vybavení

Stomatologická souprava firmy A-DEC.

Tato zubní ordinace je vybavena nejmodernější stomatologickou soupravou firmy A-DEC, International  Inc. USA, jednoho z předních výrobců stomatologických zařízení.
Pro vyloučení možnosti přenosu infekce je tato souprava vybavena následujícími systémy:
•    Zabránění retrakce chladící kapaliny
•    Sterilizovatelná stříkačka se zabráněním retrakce
•    Samostatný okruh chlazení s úpravou vody ICX tablet.
•    Systém autodesinfekce vodního chlazení koncovek
•    Speciální antimikrobiální povrch uvnitř vodních hadiček
Souprava je vybavena intraorální kamerou.
 

RTG: Digitální technologie rentgenologického snímkování umožňuje obdžet okamžitou informaci s desetiprocentní dávkou RTG záření v porovnání s klasickým rentgenem.

Hygienický režim: Používáme jednorázové pomůcky a individuálně balené nástroje, stomatologické nástroje jsou sterilizovány v autoklávu Tuttnauer Nova odpovídající mezinárodním standardům, který zaručuje 100% ochranu proti všem známým infekcím.

Endodontický motor, NiTi nástoje, apexlokátor: přístroje k jednorázovému a přesnému vypracování kořenového kanálku zubu v celém průběhu.

Beefill: plnění kořenového kanálku kondenzací nahřáté gutaperčy umožní vytvořit hermetický uzávěr proti vstupu bakterií.

Elipar freelight: vytvrzovací polymerační lampa na bási LED technologie, umožňující ztuhnutí výplní na povel.

DIAGNOdent fa KaVo: přístroj fungující na principu laserové fluorescence. Neinvazivní metoda vyvinuta na diagnostiku počínajících kariésních lézí. Spolu s pravidelným RTG vyšetřením jedenkrát ročně zaručuje, aby ani malý kaz nebyl přehlédnut.